Mgr Barbara Błaszczak, absolwentka WPiA UW, zwyciężczynią XI Edycji Konkursu "Podatki są Proste jak Drut"

Mgr Barbara Błaszczak, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UW, zajęła I miejsce w XI edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa podatkowego "Podatki są Proste jak Drut". Nagrodzona praca pt. "Wpływ narzędzi fiskalnych, na przykładzie opłaty od środków spożywczych, na prozdrowotne wybory konsumentów" została napisana pod kierunkiem prof. dr hab. Witolda Modzelewskiego. Tegoroczna edycja konkursu była rekordowa pod względem ilości złożonych prac.

Organizatorem konkursu jest Krajowa Izba Doradców Podatkowych. Finał konkursu miał miejsce 16 maja 2024 roku, w Filharmonii Narodowej w Warszawie podczas uroczystej gali z okazji Dnia Doradcy Podatkowego. Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie KIDP.