Rusza rekrutacja do cyklu spotkań poświęconych praktycznym aspektom transakcji M&A

Katedra Prawa Handlowego WPiA oraz firma HWF Partners zapraszają do udziału w nowym programie ćwiczeniowo-warsztatowym, prowadzonym przez rekomendowanych partnerów i doradców M&A z czołówki rankingów.

W trakcie 12 spotkań przedstawione zostaną najważniejsze aspekty transakcji fuzji i przejęć. Prowadzący omówią, między innymi, konkretny przykład umowy SPA (z ang. share purchase agreement) i jej kluczowe elementy, a studenci będą mieli okazję poznać krok po kroku proces due-diligence oraz zbadać rolę banku inwestycyjnego w procesie przejęcia firmy. Każdy z uczestników po zakończeniu programu otrzyma certyfikat, a dla najlepszych przewidziana jest możliwość stażu w kancelariach partnerskich.

Program kierowany jest do studentów IV i V roku prawa oraz do doktorantów. Zajęcia będą odbywały się w semestrze letnim we wtorki o godz. 15.00-18.15. By wziąć udział w programie, należy przesłać CV i list motywacyjny do 21 grudnia 2023 r. na adres transakcje@wpia.uw.edu.pl. Do programu zostanie zakwalifikowana wyłącznie wybrana grupa najlepszych kandydatów.

Pełny program oraz szczegółowe informacje zostały przedstawione w ulotce rekrutacyjnej.

Pobierz ulotkę