Troje laureatów stypendium MEiN dla wybitnych młodych naukowców na Wydziale Prawa i Administracji UW

Dr Adam Ploszka, dr Robert Rybski oraz mgr Aleksandra Wiktoria Dzięgielewska-Krzywoń zostali laureatami stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców. W tegorocznej edycji konkursu wpłynęło 1828 wniosków o przyznanie stypendium. Z nauk prawnych, na 9 przyznanych stypendiów aż 3 zostały przyznane naszym naukowcom.

Stypendiami Ministra uhonorowani są młodzi badacze, którzy prowadzą innowacyjne badania naukowe o wysokiej jakości oraz posiadają imponujące osiągnięcia naukowe o wysokim prestiżu i międzynarodowym wydźwięku. W przypadku młodych naukowców z Uniwersytetu Warszawskiego stypendia są przyznawane na okres 36 miesięcy.