Trwa nabór do szkoły letniej dla doktorantów i doktorantek "Human Rights, Sustainability and Social Justice"

Do 15 lipca 2024 r. trwa nabór do szkoły letniej dla doktorantów i doktorantek "Human Rights, Sustainability and Social Justice". Szkoła letnia odbędzie się w dniach 08-14.09.2024 na Wydziale Prawa i Administracji UW, a wśród wykładowców znajdują się m.in. prof. Tonia A. Novitz z University of Bristol, prof. Emanuele Menegatti z University of Bologna oraz dr Six Silberman z University of Oxford.

Udział w zajęciach w ramach szkoły letniej to okazja do pogłębienia wiedzy z zakresu praw człowieka, zrównoważonego rozwoju i sprawiedliwości społecznej. Dzięki połączeniu wiedzy teoretycznej i praktycznych warsztatów, studenci zdobędą kompetencje przydatne w dalszej karierze naukowej w obszarze nauk społecznych. W atmosferze akademickiego eksperymentu, uczestnicy będą brać udział w dyskusjach, studiach przypadków i ćwiczeniach praktycznych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia