Zaproszenie na warsztat online "Empowering research: Chinese law for early career scholars"

Uniwersytet w Barcelonie serdecznie zaprasza na warsztat online pt. „Empowering research: Chinese law for early career scholars”

Wydarzenie odbędzie się 21 czerwca 2024 r. w godz. 13:00-15:00, w formie: online (okrągły stół + pytania
i odpowiedzi).

Warsztat przeznaczony jest dla doktorantów i początkujących naukowców zainteresowanych prawem chińskim. Celem warsztatu jest pomoc młodym naukowcom w rozwijaniu umiejętności badawczych w dziedzinie prawa chińskiego, omówienie wyzwań i możliwych odpowiedzi.

Zostaną poruszone takie tematy, jak: Chińskie badania prawne - narzędzia i wyzwania oraz Chiny i perspektywa prawa porównawczego.

Prelegentami będą dr Monika Prusinowska - wykładowczyni Szkoły Prawa i Gospodarki Chin, dr Rogier Creemers oraz dr Daniel Sprick.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: monika.prusinowska@ub.edu