Trwa rejestracja na bloki specjalizacyjne prowadzone przez Katedrę Prawa Pracy i Polityki Społecznej WPiA UW

W semestrze letnim 2024/2025 Katedra Prawa Pracy i Polityki Społecznej WPiA UW prowadzi blok specjalizacyjny Prawo zatrudnienia koordynowany przez prof. dr hab. Małgorzatę Gersdorf oraz dr-a hab. Michała Raczkowskiego. Przedmioty wchodzące w skład bloku to: Elementy wspólne różnych form zatrudnienia; Zatrudnienie w prawie prywatnym; Zatrudnienie w prawie publicznym. Szczegółowe informacje o bloku zostały przedstawione w USOS.

W semestrze letnim Katedra uruchamia również nowy blok specjalizacyjny w języku angielskim: Labour Rights in the 21st Century. Zajęcia będą prowadzone przez prof. Beryl ter Haar oraz wykładowców z Polski i z zagranicy, ekspertów w dziedzinie prawa pracy. Blok składa się z trzech przedmiotów: EU labour rights; Human rights, sustainable development and the future of work; New technologies and labour rights from a comparative perspective. Celem bloku jest zbadanie wymiaru i wpływu czwartej i piątej rewolucji przemysłowej na nasze życie, ale przede wszystkim na naszą pracę. Szczegółowe informacje o bloku zostały przedstawione w infosheecie oraz w USOS.