Ukazała się monografia 'Constitutional Discussions on Nuclear Energy in Germany' autorstwa dr. Roberta Rybskiego

Nakładem wydawnictwa Routledge ukazała się monografia autorstwa dr. Roberta Rybskiego pt. 'Constitutional Discussions on Nuclear Energy in Germany'. Publikacja dostępna jest w trybie open access na stronie Wydawnictwa dzięki dofinansowaniu UW oraz WPiA.

W monografii dr Robert Rybski przedstawia problematykę energetyki jądrowej z perspektywy niemieckiego prawa konstytucyjnego. Publikacja jest w szczególności interesująca dla studentów, naukowców i ekspertów w dziedzinie energetyki, którzy aktywnie zajmują się badaniem lub wdrażaniem polityk publicznych związanych z sektorem energii jądrowej.