Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023

29 września, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023, którą otworzył Dziekan WPiA UW, prof. dr hab. Tomasz Giaro. Następnie krótką przemowę wygłosił Prorektor Uniwersytetu Warszawskiego ds. studentów i jakości kształcenia — prof. ucz. dr hab. Sławomir Żółtek.

Podczas ceremonii odbyła się uroczysta immatrykulacja studentów przyjętych na pierwszy rok studiów. W obecności władz rektorskich i dziekańskich Uniwersytetu, studenci złożyli ślubowanie. Następnie wykład Inauguracyjny wygłosił prof. ucz. dr hab. Jacek Jastrzębski. Kolejnym punktem uroczystości było wystąpienie przedstawiciela Zarządu Samorządu Studentów WPiA UW Pawła Przybysza.

Serdecznie dziękujemy za udział w uroczystości naszym gościom, a studentom życzymy pomyślnego nowego roku akademickiego.

BAY Media - fotografia