Uroczystość wręczenia Księgi Jubileuszowej prof. zw. dr. hab. Krzysztofowi Pietrzykowskiemu

Dnia 2 czerwca 2023 r. w Sali Złotej Pałacu Kazimierzowskiego Uniwersytetu Warszawskiego miała miejsce uroczystość wręczenia księgi jubileuszowej prof. zw. dr. hab. Krzysztofowi Pietrzykowskiemu, sędziemu Sądu Najwyższego w stanie spoczynku, byłemu kierownikowi Katedry Prawa Cywilnego oraz Katedry Prawa Handlowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W uroczystości wzięli udział m.in. Rektor Uniwersytetu Warszawskiego, prof. dr hab. dr h.c. Alojzy Z. Nowak, była Pierwsza Prezes Sądu Najwyższego, prof. dr hab. Małgorzata Gersdorf, dziekan Wydziału Prawa i Administracji prof. dr hab. Tomasz Giaro, przedstawiciele Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz liczni zaproszeni Goście. Całość wydarzenia dopełnił występ kwartetu smyczkowego.