IV Konferencja naukowa „Nowe wyzwania regulacyjne i nadzorcze w obszarze innowacji finansowych”

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego - Departament Innowacji Finansowych FinTech, Centrum Regulacji Usług i Technologii Finansowych WPiA UW oraz Fundacja FinTech Poland mają przyjemność zaprosić Państwa na czwartą edycję konferencji naukowej „Nowe wyzwania regulacyjne i nadzorcze w obszarze innowacji finansowych”, która odbędzie się 26 kwietnia 2023 r.

Organizatorzy po raz kolejny omówią najbardziej aktualne zagadnienia, a analizie poddane zostaną wyzwania regulacyjne, nadzorcze i technologiczne, jakie stoją obecnie przed sektorem FinTech w Polsce, jak i Europie.

Razem z ekspertami z dziedziny prawa, finansów i nowych technologii Organizatorzy poruszą tematykę związaną z:

• Centrum Finansowym Nowej Generacji
  • Aktualnymi pracami regulacyjnymi nad usługami płatniczymi – co może zmienić przyjęcie PSD3
  • Rozporządzeniem na temat płatności natychmiastowych oraz w tym kontekście dostępu podmiotów niebankowych do infrastruktury płatniczej/zmiany w dyrektywie o ostateczności rozrachunku
  • Buy Now Pay Later na rynku polskim. Szanse i zagrożenia dla rynku

KIEDY: środa, 26 kwietnia 2023, godz. 10:00
GDZIE: Warszawa, Centralny Dom Technologii, ul. Krucza 50

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest ukończony 18. rok życia oraz rejestracja poprzez formularz.

Do osób, które wybrały udział w formule online, link dostępowy zostanie wysłany dzień przed wydarzeniem, na wskazany w formularzu adres e-mail.

Liczba miejsc w przypadku udziału stacjonarnego jest ograniczona. Jeśli wyrażają Państwo chęć udziału stacjonarnego, prosimy o zaznaczenie takiej opcji na formularzu rejestracyjnym. Obowiązuje zasada „Kto pierwszy, ten lepszy”. Zachęcamy do śledzenia stron internetowych Komisji Nadzoru Finansowego, Centrum Regulacji Usług i Technologii Finansowych WPiA UW oraz Fundacji FinTech Poland w mediach społecznościowych, gdzie publikowane będą dodatkowe informacje dotyczące wydarzenia.

Link do rejestracji