Dyżury Pracowników Administracji, Biblioteki i Obsługi w terminie od 16 marca do 14 kwietnia 2020

Informujemy, że decyzją Kolegium Dziekańskiego WPiA, Pracownicy Administracji i Obsługi, od 16 marca do 14 kwietnia br.  będą dyżurować raz w tygodniu - w  czwartek w godz. od 09:00 - 12:00.

W pozostałe dni tygodnia Pracownicy wykonują pracę zdalnie, są dostępni pod wskazanymi na stronie WPiA adresami e-mail.

Dyżury Sekretariatu Dziekana  i Pracowników Biblioteki  będą odbywały się w poniedziałki i czwartki od  09:00 do 12:00.

Biblioteki Wydziału Prawa i Administracji oraz Papirologii, Prawa Rzymskiego i Antycznego im. Rafała Taubenschlaga, w dniach od 12 marca do 14  kwietnia 2020 roku są zamknięte dla czytelników.

O wszystkich, dalszych decyzjach władz Uniwersytetu Warszawskiego, będziecie Państwo informowani na bieżąco.