Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2023/2024

W piątek 5 lipca 2024 r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów oraz Zakończenie Roku Akademickiego 2023/2024. Absolwentki oraz absolwenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, członkowie ich rodzin, przyjaciele oraz zgromadzeni goście mieli okazję wysłuchać słów Dziekana Wydziału Prawa i Administracji – prof. dra hab. Tomasza Giaro oraz Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Warszawskiego – prof. dra hab. Alojzego Z. Nowaka. Ostatni wykład dla absolwentów Wydziału wygłosił dr hab. Adam Bodnar, prof. SWPS, Minister Sprawiedliwości.

Dyplomy ukończenia studiów odebrało 220 absolwentów z czterech kierunków: prawo, administracja, samorząd terytorialny i polityka regionalna oraz prawo finansowe i skarbowość. 32 absolwentów z najwyższymi wynikami otrzymało nagrody rzeczowe ufundowane przez Wydawnictwo Wolters Kluwer, Wydawnictwo C.H.Beck oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W imieniu absolwentów głos zabrała Pani Weronika Sońta, która w toku studiów uzyskała znakomitą średnią ocen - 4,99.

Uroczystość uświetnił występ Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego, który wykonał między innymi Gaudeamus IgiturGaude Mater Polonia.

Po zakończeniu części oficjalnej, uczestnicy udali się do Ogrodów Biblioteki Uniwersyteckiej, gdzie odbył się Wydziałowy Piknik.

Raz jeszcze życzymy wszystkim absolwentom pomyślności w dalszej karierze zawodowej. Mamy nadzieję, że będziecie mile wspominać swój czas spędzony na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego!

Zdjęcia z uroczystości