Aktualności

Prace z egzaminu prawo cywilne: część ogólna i rzeczowa, dobra niematerialne w pierwszym terminie (24 czerwca 2024 r.) udostępniane będą na dyżurach według wskazanych poniżej zasad. W celu skorzystania z prawa do wglądu do pracy nie trzeba składać żadnego wniosku – wystarczy stawić się na właściwym dyżurze.

Osoby z nazwiskami na litery:

•  A - Ł – dyżur dra hab. Lecha Jaworskiego, 15 lipca 2024 r., godz. 12:00, pokój 402, Collegium Iuridicum I
  • M - Ż – dyżur prof. UW dra hab. Łukasza Żelechowskiego, 5 lipca 2024 r., godz. 11.00, pokój 334, Collegium Iuridicum I.

Prace z egzaminu prawo cywilne: zobowiązania w terminie zerowym (14 czerwca 2024 r.) udostępniane będą na dyżurze dr Magdaleny Bławat 27 czerwca 2024 r. o godz. 17:30, pokój 404 (Collegium Iuridicum I). W celu skorzystania z prawa do wglądu do pracy nie trzeba składać żadnego wniosku – wystarczy stawić się na dyżurze.

Prace z egzaminu prawo cywilne: część ogólna i rzeczowa, dobra niematerialne w terminie zerowym (5 czerwca 2024 r.) będą udostępniane na dyżurze dra hab. Wojciecha Machały dnia 18 czerwca 2024 r. o godz. 9.00, pok. 306 Collegium Iuridicum I. W celu skorzystania z prawa do wglądu do pracy nie trzeba składać żadnego wniosku – wystarczy stawić się na dyżurze.

Egzaminatorzy z prawa cywilnego - prawa spadkowego i rodzinnego gorąco zachęcają PT Studentów do rozważenia zapisywania się na ten przedmiot najwcześniej na czwartym roku studiów, po złożonym egzaminie z prawa zobowiązań. Wiedza z prawa zobowiązań jest wysoce pożądana - jako podstawa merytoryczna - w toku opanowania materii należącej do wykładu prawa spadkowego i rodzinnego.

Formularze z tematami prac magisterskich w formie edytowalnej proszę przesyłać mailem na adres sekretariatu: pc@wpia.uw.edu.pl

Przykładowe pytania testowe oraz kazusy: