Aktualności

Prace z egzaminu z prawa rodzinnego i spadkowego (termin: 1 marca 2024 r.) będą udostępniane podczas dyżuru dra Rafała Morka, 18 marca 2024 r. o godz. 8:30, pokój 427, Collegium Iuridicum I. W celu skorzystania z prawa do wglądu do pracy nie trzeba składać żadnego wniosku – wystarczy stawić się na wskazanym dyżurze.

Egzaminatorzy z prawa cywilnego - prawa spadkowego i rodzinnego gorąco zachęcają PT Studentów do rozważenia zapisywania się na ten przedmiot najwcześniej na czwartym roku studiów, po złożonym egzaminie z prawa zobowiązań. Wiedza z prawa zobowiązań jest wysoce pożądana - jako podstawa merytoryczna - w toku opanowania materii należącej do wykładu prawa spadkowego i rodzinnego.

Formularze z tematami prac magisterskich w formie edytowalnej proszę przesyłać mailem na adres sekretariatu: pc@wpia.uw.edu.pl

Przykładowe pytania testowe oraz kazusy: