Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Warszawski

Ogłoszenia

Szanowni Państwo,

poniżej znajdziecie Państwo szereg przydatnych informacji dotyczących obecnej edycji Podyplomowych Studiów Zamówień Publicznych.

Każdy zjazd obejmuje sobotę i niedzielę. Zajęcia trwają od 9.00-16.00 z przerwą w godzinach 12.15-12.45.

Terminy są niezmienne, wszystkie studia maja tyle samo dobrych i złych dat zjazdów, prosimy o zrozumienie.

Terminy zjazdów

Zobacz harmonogram zjazdów

Lokalizacja i dojazd

Budynek przy ul Lipowej 4 sąsiaduje z gmachem Nowej Biblioteki UW.  Proszę rozważyć poruszanie się komunikacją miejską, ponieważ parkowanie w dni zjazdowe jest bardzo utrudnione.

Niedaleko znajduje się przystanek metra  „Centrum Nauki Kopernik”

Z Dworca Centralnego najłatwiej dostać się na Uniwersyte na Krakowskie Przedmieściet linią 175 lub 128,  jadąc w kierunku „pl. Piłsudskiego”.  Przystanek do  znajduje się przy wejściu do hotelu Mariott.

Autobus linii 105 w kierunku „Browarna”  –  z przystanku vis a’ vis bramy głównej UW – dowiezie Państwa na ul. Lipową i Dobrą,  na zajęcia w gmachu Wydziału i oraz w gmachu Biblioteki.

Jeżeli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania o dojazd, proszę dzwonić lub pisać.

Więcej o komunikacji miejskiej w Warszawie: http://www.ztm.waw.pl

Umowy, decyzje, płatności

Wpłaty czesnego za Studia słuchacz dokonuje na indywidualny numer rachunku bankowego, podany w systemie USOS w profilu każdego uczestnika.

Po otrzymaniu informacji e-mail o przyjęciu na studia, należy zalogować się na stronie http://usosweb.uw.edu.pl
Loginem jest numer PESEL słuchacza. Hasło jest takie samo jak w systemie Internetowej Rejestracji  Kandydatów na Studia Podyplomowe.

Jeżeli kandydat był lub jest studentem Uniwersytetu Warszawskiego i korzystał z systemu USOS loguje się używając „starego” hasła do USOS). Po zalogowaniu się do systemu z menu głównego należy wybraż opcję „dla studentów” -> „moje studia” -> płatności”, a następnie wybrać jeden z planów płatności!  (płatność jednorazowa/ lub płatność w trzech ratach).

System umożliwia pobranie blankietów przelewowych oraz podgląd nadchodzących płatności i numeru
rachunku bankowego (numer rachunku bankowego zakończony jest numerem PESEL Słuchacza).

Termin płatności czesnego lub pierwszej raty czesnego powinna wpłynąć na Państwa indywidualne konto do dnia 10 października. Termin płatności drugiej raty to  15 stycznia,     a trzeciej – 15 marca.

Zaświadczenia i wnioski o faktury

Jeżeli Państwo potrzebują zaświadczeń o studiowaniu, proszę o maila.

Ci z Państwa, którzy chcą otrzymać faktury, powinni złożyć u nas wniosek, który mozna pobrać ze strony WPiA, zakładka „studia”, a nastepnie  „studia podyplomowe”, z prawej strony.